| AvalohAlyn a întrebat:

Abdomenele sunt sănătoase? Cate calorii arzi la 100 făcute? Eu numai de astea vreau sa fac ca si mișcare.

Răspuns Câştigător
| funnnyman32 a răspuns:

Salut! Pentru conditie fizica, sunt bune, dar nu sunt considerate exercitii ce te ajuta sa slabesti, mai mult sunt sa pui muschi pe tine, si sa ti se intareasca zonele. Daca vrei sa slabesti, te tii de un regim alimentar, iti faci unul sau consulti un medic nutritionist, sau un instructor personal de fitness, si te va indruma in ce directie vrei, iar daca vrei sa faci doar pentru conditia ta fizica, sunt bune si tractiuni, flotari, sunt multe tipuri, in diferite prize. E valabil pentru multi care citesc acest comentariu.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 30-40 calorii