| Vernusio a întrebat:

Abdomenele te slabesc?

Răspuns Câştigător
| XD_Danny_2000_CaPk a răspuns:

Da! Cu abdomenele dai burta jos, si iti întărește Mușchii din acea zona!

6 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu. Sculpteaza muschii.

| peperonies a răspuns:

Nu. dieta te slabeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, mai ales daca ai impresia ca da jos burta.
Cu cardio slabesti, abdomenele intaresc muschii din zona abdominala.

| presus a răspuns:

Dieta si alergatul ajuta la slabit, abdomenele iti intaresc si evidentiaza muschii abdominali + intercostali.

| Alexul99 a răspuns:

Da, orice efort fizic slabeste catusi de putin

| Mejdej a răspuns:

Deci abdomenul este un muschi prin abdomene vei tonifia muschiul, dar inainte sa tonifiezi muschiul trebuie sa dai jos tesutul adipos aia inseamnca cardio (bicicleta, banda, alergat) si dupa te apuci de abdomene ai grija ca nu cumva sa faci abdomene sa te trezesti si cu o talie cat umeri de lata. Cardio dupa abdomene cand ajungi la 9-10 % grasime corporala atunci de poti apuca de abodeme si sa vezi si rezultate daca nu le faci aiurea si te trezesti si cu talia cat umeri.