| anonim_4396 a întrebat:

Ac milan au jucat cu rezervele cumva contra celor de la rio ave? de ce nu a jucat si zlatan ibrahimovic?
sau e accidentat?
acord funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are covid de vreo saptamana

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ce a ajuns si Milan...sa se califice prin prostia altora, marele Milan))). A avut destui titulari in primul 11, iar Zlatanescu e virusat, nu a jucat nici in campionat cu Crotone. Milan nu stiu daca va mai reveni vreodata in elita fotbalului, deja au trecut aproape 10 ani de cand nu mai e in grupele ucl.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Fara zlatan e varza milan... tare mi ca meciu cu rio ave a fost aranjat

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

E varza oricum, nu poti emite vreo pretentie cu lotul asta. Singurele echipe din Italia la ora asta care pot face ceva sunt Juve si Inter. La Inter am dubii dar au lot si antrenor bun