| xr0sioRx a întrebat:

Accesorii fitness, gantere, discuri, unde pot sa gasesc? vreau un site, am cautat toata ziua, dar nu gasesc niciunul bun, fara dechatlon!

3 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Da-i pe google accesorii fitness vei primi o multime de site-uri, cumperi de la care te incadrezi cu bugetul, dar sincer nu se prea merită ca sunt scumpe, mai bine faci un abonament la sala sau ti le faci tu acasa din beton.

| DanielHX a răspuns:

Daca vrei sa te antrenezi nu iti cumpara propriul echipament! Este foarte costisitor.Du-te la sala, acolo ai tot echipamentul de care ai nevoie.Si daca faci acasa s-ar putea sa faci exercitii greseli care te pot rani.Nu te complica cu echipament improvizat deoarece nu este la fel de eficient. Abonamentul la sala e in jur de 70-120 lei, depinde de sala, iar doar ganterele costa mai mult de atat...

| Sebastianjuan a răspuns:

Amazon sau Ebay. Daca vrei sa fie ieftin, o sa stai cam 2 saptamani - 1 luna ca sa ajunga, dar sunt preturi accesibile.
In Romania probabil gasesti pe eMAG sau romanian aestetics.