| GulDan a întrebat:

Adidasi victory running de la Deichmann credeti ca sunt buni pentru atletism sau parkour?

8 răspunsuri:
| Ioscaa1 a răspuns:

Nimic nu este bun de la Deichman parerea mea eu mi-am luat de acolo vreo 3 perechi is varza

| GulDan explică (pentru Ioscaa1):

Ma gandeam ca poate nu rezista dar i-am verificat cu atentie si am facut diferenta fata de cei de la adidas si sincer se aseamana materialu bine si pentru doar 1 mil merita pe cand alea de la adidas 2-3 mil.big grin

| Ioscaa1 a răspuns (pentru GulDan):

Pai fix asta e problema doar 1 milion mai bine dai 2-3 milioane pe o pereche care sti ca te tine 2-3 ani decat 1 milion pe una care te tine cateva luni asa am patit eu aaa si inca un lucru ai mai luat pana acuma de la deichman? dupa o luna cam haios da o sati duhneasca picioarele si adidasii deichman este de cct

| GulDan explică (pentru Ioscaa1):

Ce adidasi ti-ai luat poti sa-mi arati exact? sa vad daca seamana.

| Ioscaa1 a răspuns (pentru GulDan):

Mi-am luat acuma 3 ani n-am de unde sa mai stiu scuze

| Ioscaa1 a răspuns (pentru GulDan):

De unde esti? daca ai in orasul tau magazinul acesta http://www.bodosport.ro acolo sa mergi numai de acolo imi iau si ma tin mai bine de 2 ani

| spn29 a răspuns:

Cum zice si numele sunt niste adidasi buni de alergat, insa ca sa fie buni de parkour cred ca ai nevoie de o talpa groasa si stabila. Cu alte cuvinte, trebuie verificata si talpa inainte sa-i cumperi. Sper ca te-am ajutat!

| ShopSport a răspuns:

Poti verifica ce avem in stoc:

www.shop-sport.ro

Produse originale cu livrare imediata din stoc!