| RAY a întrebat:

Ai plans vreodata cand a pierdut echipa ta preferata de fotbal?

Răspuns Câştigător
| Daniel9988 a răspuns:

1.Steaua a apus de cand cu FCSB...
2. Dinamo s-a transformat dintr-un lup intr-un caine chior...
3.Barcelona joaca pe maidan de cand cu Verdeata ala...
4.Real Madrid sterge pe jos cu restul...
5.Macar Juventus sa mai respire...Da' cum ridica un pic capatana de la sol, cum ii tranteste Zidane un bobarnac...
Deci nu mai am rezerve de lacrimi si pentru restul'

| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

Barca cu Valverde e cea mai slaba Barca de la Vilanova inspre 2017!

| Daniel9988 a răspuns (pentru Drimmero):

Se scufunda,, BARCA'' noastra...

| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

Eu de 2 ani am tot prezis asta, ma faceau fanii vostri bolnav si habarnavist, poftim ca am avut dreptate, iar!

| Daniel9988 a răspuns (pentru Drimmero):

Imi vine sa il rup pe Verdeata...Pana si,, mumia frantuza'' era mai buna

| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

Duca-se Wenger...Arsenalul renaste fara el!

Luati-l, vi-l aduc eu pe aeroportul din Barcelona, doar sa nu-l mai vad!

| Daniel9988 a răspuns (pentru Drimmero):

Daca il vreti voi pe Verdeata, eu ma bag!

| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

Nu il vrea nimeni aici, asta e toata faza...

Maine maxim faceti egal. Ps nu sunt fan Real, e doar parerea mea umila.

| Daniel9988 a răspuns (pentru Drimmero):

Dap...Si uite ce a facut Verdeata. Daca al vostru este,, mumia frantzuza'', atunci al nostru este,, mumia spaniola...varianta mai moarta decat o mumie''

| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

Wenger e in top, nu ii ia nimeni locul mumiei.

Slab rau ati jucat, va batea si Arsenalul ieri)))

Valverde e antrenor? E clar ca va taiati singuri craca, a venit si petarda de Paulinho...

| Daniel9988 a răspuns (pentru Drimmero):

Era mai bine cu Neymar in atac....As da orice pentru inca un sezon cu Luis Enrique...

| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

Ca sa vedeti ce nemancati aveati in echipa, a plecat cand echipa merge prost, doar pentru a-si umple el conturile,, halal!

Oricum, a fost destept intr-un fel, si-a dat primul seama ca Barca scartaie.
Asta-i buna, sa-l regreti pe 'Ridiche', eu ce sa mai zic ca de ani de zile, de ani imi mananca ala sufletul?

| RAY explică (pentru Daniel9988):

Ai plans pentru toate echipele man?

| RAY explică (pentru Daniel9988):

Stau si ma intreb daca a castigat FCSB
Acum cand ma uit la tv
Eu am ales sa nu ma uit
Poate acum vor castiga
Am ajuns, am ajuns sa plang steaua mea
Unde nu ma vede, nu ma vede nimenea
Ca rade iubita de mine
oare nu le doare inima

| RAY explică (pentru Daniel9988):

Las ca poate vei plange si de bucurie candva

| Daniel9988 a răspuns (pentru RAY):

In afara de Real...Carpa Comunista a Spaniei...

| RAY explică (pentru Daniel9988):

Man te spreciez sincer, ai avut curajul sa recunosti asta, esti barbat cu adevarat

| Daniel9988 a răspuns (pentru RAY):

Barbatii plang uneori, dar incearca sa nu o arate... Femeile rad de ei, dar incearca sa para ca plang si ele...xD

| RAY explică (pentru Daniel9988):

Asa e man

58 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu, dar niste lacrimi de nervi tot am avut acum ceva timp la un United-ARSENAL 8-2,, nu imi venea a crede ca echipa mea a incasat 8 goluri de la aia... orgoliul e prea mare.

Voi plange de bucurie in schimb daca vom mai lua campionatul, atunci chiar am planuri sa merg in Londra sa fiu martor al momentului fenomenal!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Stai sa vad pe Youtube sa plang si eu si asa nu am ce face, daca castiga echipa ta campionatul te insori clar si eu ma duc la una sa devin barbat jur pe echipa mea preferata, eu am plans cand am vazut-o pe iubita lui ronaldo ce bine arata

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Ai plâns ca un bebeluș! Nu te mai ascunde după deget.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Https://www.youtube.com/watch?v=k3a80PFgM_w cantecele astea daca vreodata le voi canta pe Grove, pot zice ca mi-am atins obiectivul!

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Sa vezi ce-o sa plang de bucurie daca luam campionatul,, asa plans nu voi avea niciodata!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Https://www.youtube.com/watch?v=W66gKiqXkxA
Las man ca daca manci oua crude dimineata o sa poti canta si tu, te pomenesti ca vrei sa devi cantaret acum, eu imi amintesc poli-steaua = 01-08 si toti cantau hai poli, s-a dus spiritul ala de fotbal, e trist, eu cand eram mic mergeam pe stadion sa fugaresc gainile sa poate juca jucatori fotbal

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

laughing pângi de bucurie? Ce frumos. Vreau sa vad și eu asta straight face

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu as vrea sa vezi asa ceva)))) e ceva de moment si de bucurie totala!

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu mai pune sare pe rana, nici nu am puterea sa privesc videoclipul ala cu umilinta Arsenalului!

https://www.youtube.com/watch?v=Jdy60RLmsaQ

| RAY explică (pentru Drimmero):

Tu crezi ca o pot privi pe iubita lui ronaldo, imi plange inima cand vad ca ronaldo nici macar nu le barcelona e la dusmanii nostri de moarte

| RAY explică (pentru Drimmero):

Https://www.youtube.com/watch?v=ou-kqhOJT-I
https://www.youtube.com/watch?v=AjYo2DHxCOk
numai am ochii sa privesc acel meci, numai pot nu ma lasa inima, fiecare gol ma loveste la inimoara

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Acum devii o p.p, nu mai ești p.f. sunt rea. știu devil

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Prostii... asta inseamna sa-ti iubesti echipa de club precum ochii din cap, nu stiti voi d-astea/

| RAY explică (pentru Drimmero):

Eu nu as putea sa-i iubesc pe toti o data dar pe rand poate as incerca man

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Da, da. Asta este definiția ideala pentru p.p love struck
Pângem amândoi. crying Eu incep de pe acum, poate e cu noroc.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Vezi sa nu fie lacrimi de crocodil, aia sunt cei mai nasoli!

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Ce ai cu bietele animale inofensive? straight face Sunt lacrimi de amuzament.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Tu esti amuzata de necazul unui om?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Da. Sunt rea, știu. sad

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Malefica as putea spune, tu esti!

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Tu ești și mai rău sad

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ti se pare, dar rau de tot.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

P f :*

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

: *

| Nemessys a răspuns:

Wtf, cine ar face asta? Adica cu ce afecteaza persoana aia ca echipa lui pierde. (asta bineinteles daca nu a bagat salariul pe 3 luni la pariuri rolling on the floor )

Eu nici nu ma uit la fotbal. deci, nu. rolling on the floor

| RAY explică (pentru Nemessys):

Sa sti ca sunt multi, de asta isi iau baieti iubitele cu ei sa le dea laptic si sa le calmeze

| Nemessys a răspuns (pentru RAY):

Ce fata ar sta cu unu ca asta. straight face
Tu daca ai fi fata, ai sta cu un baiat agresiv? Sau care te injura de toti mortii si de familie cand este nervos din cauza unui lucru? (si tu nu ai fi cu nimic vinovata).

| RAY explică (pentru Nemessys):

Glumesc

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Nu imi pasa atat de mult de acest sport ca sa imi provoace aceasta stare. Imi place sa joc fotbal dar ma doare in dos cand pierde RM. Imi place sa ma bucur de momentele lor bune. Gen https://www.youtube.com/watch?v=11JPa0lkYOY

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu pot vedea bucuria de pe fata ta, ma faci sa plang

| DeathIncarnate a răspuns:

Am plans cand am varsat o doza de bere pe mine si mai era si rece....amintirii

| Alex99999999 a răspuns:

Nu

| Fcsb_Iulian_1997 a răspuns:

Daaa, din pacate, acum nu mai am sentimente. pentru ca steaua nu este asa stralucita, si mi-am dat seama ca plang degeaba.

| RAY explică (pentru Fcsb_Iulian_1997):

Las man ca vine steaua dar momentan joaca la sat printre vacute, vorba aia de la sat venim cu toti

| RAY explică (pentru Fcsb_Iulian_1997):

Pana la urma cate echipe aveti? sper ca nu te-am suparat, sanse sunt ca sa devina o echipa mare

| soloRazvy a răspuns:

Nu,da am avut niste nervi