| vmaria16 a întrebat:

Ajuta exercițiul vacuum la slăbit?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai Google si poti căuta.

| vmaria16 explică (pentru darrio2007):

Dar care este problema ca am cautat aici

| vmaria16 explică (pentru darrio2007):

Am cautat și pe google, dar acolo unele articole spun ca da altele ca nu și m-am gândit ca poate aici vede cineva întrebarea mea care a folosit acest exercițiu și îmi poate spune din experienta lui. Dar se pare ca pe uni ii deranjează întrebarea mea la care nici nu erati nevoit sa răspundeți.
Mulțumesc anticipata!

| darrio2007 a răspuns (pentru vmaria16):

Se pare ca nu a folosit nimeni asa ceva. Dovada ca sunt singurul care ti-a raspuns ceva, pe aici.

| darrio2007 a răspuns (pentru vmaria16):

Nici o problema. Poate gramatica.

| vmaria16 explică (pentru darrio2007):

Îți mulțumesc, dar decât sa răspunzi antipatic mai bine nu o faci.

| darrio2007 a răspuns (pentru vmaria16):

Nu caracteriza pe cineva ca este antipatic pana nu vorbesti cu el fata in fata. Eu macar ti-am raspuns, antipatic sau cum crezi tu ca se spune.

| vmaria16 explică (pentru darrio2007):

Ok,o zi buna va doresc!