| pinzarivictoria1478 a întrebat:

Ajutați-mă,vreau să slăbesc și nu am idee cum... îmi puteți spune cu cîte kg am nevoie să slăbesc dacă am 1, 60 înălțime și 66 kg

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananci putin si des timp de 2 saptamani sa vezi daca mai dai jos din kilograme.

| kta1999 a răspuns:

55de kilograme cred ca este de ajuns,daca mergi la sala este foarte bine, poti da multe kilograme jos, dar ai grija, mergand la sala vei avea mai mare pofta de mancare, dupa sala iti recomand sa consumi o salata.Trebuie sa mananci putin si des, nu odata si mult.Iar sucurile nu trebuie sa existe, deoarece acestea contin mult zahar si nu iti fac bine.

| Idontcare11 a răspuns:

Nu trebuie sa te infometezi. Ai putea dimineata doar fructe si sa faci asa: o zi carbohidrati o zi... Si tot asa la trei zile ai voie o felie de tort si sa faci sport.