| Choasmakerangel a întrebat:

Albusul ala de ou pasteurizat la sticla, se gaseste si in supermarkete gen Kaufland sau singura alternativa ramane sa-l iau de pe net?

3 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Sincer nu cred. Dar de ce nu iei ouă direct?

| Choasmakerangel explică (pentru 94Lucifer94):

Pai nu prea pot sa stau sa stric ouale numai sa iau eu albusul si poti sa iei si salmonela

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru Choasmakerangel):

Păi iei și tu din alea proaspete. Plus că nu e chiar așa greu de separat. Dar oricum am văzut tot felul de ouă la supermarket-uri, dar nu albuș separat. Mai caută poate găsești.