| Anonim070308 a întrebat:

Am 1,63 si 49 de kg as vrea sa pun niste muschi la picioare, fese si la abdomen, ce exercitii pot sa fac si in cat timp se va vedea rezultatul?

Răspuns Câştigător
| Anonima163333 a răspuns:

Incearca exercitiile cardio de pe net si mananca mai mult, sanatos si echilibrat.
Recomand Robertas Gym, pentru exercitii.
Orice sport este ok, dar trebuie facut regulat.Ti-am recomandat exercitiile cardio fiindca exista exercitii special pentru picioare. happy
Succes!

| Anonim070308 explică (pentru Anonima163333):

Trebuie si sa mai pun kilograme pe mine?

4 răspunsuri:
| Andresso a răspuns:

Da si tu un Instagram, pari drăguță?

| Anonim070308 explică (pentru Andresso):

Nici nu mai vazut da crezi ca sunt drăguțălaughing)

| ValentinGabi a răspuns:

Te poți duce la o sală de fitness si îți iei un antrenor personal pentru a pricepe mai bine sau dacă vrei să faci de acasă caută pe Youtube si vei pricepe de acolo.