| ZyzZe a întrebat:

Am 1.70 si 55kg si fac si sala e bine? si spuneti-mi si mie un mod rapid de ardere a grasimilor... am abdomen 8 pack dar am si putina grasime... si vreau sa scap de tot

6 răspunsuri:
| mortallx a răspuns:

E bine zic eu, dar esti cam slab pentru inaltimea ta, cat despre 8 pack...nu stiu cum ai tu asa ceva cand vrei sa arzi grasimea dupa abdomen laughing, pentru a avea acele patratele de jos trebuie sa ai stratul adipos foarte mic laughing. Daca vrei sa scapi de tot, fa cardio si nu mai manca mancare ce contine multe grasimi.

| ZyzZe explică (pentru mortallx):

Pai am 13 ani laughing cat vr sa am?

| mortallx a răspuns (pentru ZyzZe):

Avand in vedere ca faci sala, ar trebui sa cantaresti mai mult.

| PotatoMustDie a răspuns:

Http://www.doctor.info.ro/calculator_greutate_ideala.html
La greutatea si inaltimea ta scrie ca esti subponderal.
Esti cumva anorexic?

| LikeGreen a răspuns:

Sall ZyzZe parerea mea e ca arati bine asa nu trebues sa te sufoci prea tare frate ia-o usor daca mergi la sala deja e numai bine lasa corpul sa se formeze treptat nu deodata
Funda? happy

| crystycrystan a răspuns:

Buna ZyzZe, pentru a arde rapid grasimile trebuie sa depui un pic de efort. Iti recomand exercitiile la mini stepper sunt foarte utile in cura de slabire si modeleaza in forme frumoase muschii inferiori: picioare, coapse iar abdomenul se aplatizeaza. Nu costa mult, incearca pe http://www.sportapel.ro gasesti stepper twist simplu sau cu corzi. Bafta.