| Alsin177 a întrebat:

Am 1.73 si 66 de kg E ok?
Tin sa mentionez ca fac sala de 3 luni si cand m-am apucat aveam 80 de kg.

Răspuns Câştigător
| Anonimaams a răspuns:

Pai stii. conteaza de la persoana la persoana chestia cu greutatea, mai ales avand in vedera ca esti inalt(a), si greutatea oaselor este mai mare. Pai aici conteaza si daca tie iti place cu aratiwinking

4 răspunsuri:
| Louys a răspuns:

E chiar foarte ok, avand in vedere ca probabil acele 3 kg sunt de masa musculara.(cred, nu am de unde sa stiu, ca nu te-am vazut sa vad cum arati)

| Wqar a răspuns:

Este ok greutatea pe care o ai, dar daca ai mai slabi 3 kg ar fi greutatea perfectawinking

| Alsin177 explică:

La ce te referi?

| Alsin177 explică:

Pur si simplu.Mancat sanatos fara sucuri acidulate si fara dulciuri mai toata vara.Pe langa asta de 4 ori pe saptamana la sala happy