| Antonio1Grasu a întrebat:

Am 11 ani si am inaltimea de 1.40 este ok pentru varsta mea?
P.S: Vreau sa ajung la 1.75 am sanse?

3 răspunsuri:
| DannyR0 a răspuns:

Acum jumatate de ora a mai intrebat o fata chestia asta si am sa-ti spun si tie ce i-am spus ei. Daca ai fi discutat cu parintii tai pe tema aceasta cu siguranta nu ai fi ajuns aici. Pentru un raspuns corect din partea oricui trebuie sa specifici si sexul, insa ce trebuie sa stii este ca e posibil ca pubertatea sa nu fi debutat inca si ca in urmatorii 5 ani de vei schimba radical din toate punctele de vedere.

| Antonio1Grasu explică (pentru DannyR0):

Sunt de sex masculin.

| Antonio1Grasu explică:

Sunt baiat