| P1chu a întrebat:

Am 13 ani si imi place fotbalul. N-am fost niciodata la antrenamente si regret ca nu...dar as vrea sa practic fotbal de performanta. Dupa cate imi spun prietenii joc bine dar as vrea sa stiu daca e prea tarziu acum pentru antrenamente daca n-am fost niciodata.

2 răspunsuri:
| paulpaul25 a răspuns:

Stai linistit, altii au inceput antrenamente la 15-16 chiar 17 ani si acum sunt mari fotbalisti, nu vad de ce nu ai putea sa o faci! Poti incepe oricand, iar daca este perseverent si muncitor, poate vei face si performanta, dar ai grija, gandeste-te bine la ce vei face deoarece antrenamentele inseamna mai putin timp liber!

| P1chu explică:

Am uitat sa mentionez ca port si ochelari...si sunt din calarasi