| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si pe 26 august o sa implinesc 14 ani.Am inaltimea de 1.60 cm si as vrea sa mai cresc in inaltime. Puteti sa imi ziceti niste exercitii?

7 răspunsuri:
| anonyma15 a răspuns:

Fa baschet

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Dupa parerea mea...esti destul de inalta pentru 13 ani! (: [ Deci nu trebuie sa cresti in inaltime oh go on. ]
Ciudata coincidenta... ziua mea e tot pe 26 august! :o

| Mirela14 a răspuns:

Incepe sa faci volei. daca faci exercitii acestea te vor ajuta sa slabesti sau sa iti mentii corpulhee hee

| Denisaa95 a răspuns:

Timp de 2-3 saptamani in fiecare dimineata te ridici din pat, stai in picioare, te ridici pe varfuri, iti intinzi bratele in sus si te intinzi cat poti ti de mult asta timp de 5-10min. Am citit si eu pe internet, acelasi lucru fac in fiecare dimineata dar inca nu se vad rezultatele pentru ca am inceput doar de 2 zile. Bafta! Sper ca iti va fi de folos. :*love struck

| Condamnatu98 a răspuns:

Multă labă! laughing

| anonim_4396 explică (pentru Condamnatu98):

Numai prostii spui.oh go on

| Mikazuky a răspuns:

Apucate de volley sau basketball te vei inalta repede. Daca nu doar sari coarda happy