| BiBoy a întrebat:

Am 13 ani Spune-ți-mi va rog ce ar trebui sa fac ca sa slăbesc mult si sa am un abdomen cu mușchi la fel ca altora de vârsta mea?

5 răspunsuri:
| Lusiana_Rusu_1999 a răspuns:

Draga mea, la vârsta ta nu trebuie să ai un abdomen cu pătrățele /muşchi.
Dacă ai 13 ani şi 40-55 kg si ai 1.50 inălțime eşti mai mult decât ok, dacă eşti mai plinuță, manancă normal şi fă sport...

| BiBoy explică (pentru Lusiana_Rusu_1999):

1 sunt baiat
2 nu vreau patratele extrem de definite, vreau sa fi ca restul colegilor adica nu piele si os dar nici cum sun eu. Multumesc la amandoi

| Lusiana_Rusu_1999 a răspuns (pentru BiBoy):

Ok dacă vrei înneapărat un fel de pătrățele ți.aş recomanda să ții o dietă şi să descarci o aplicați de pe magazin play cu exerciții pentru abdomen, rezultatele nu vor apărea super repede dar banuiesc că nu poți face sală aşa ca... poți apela la ideea cu aplicatia ..in o luna/2 probabil bor aparea rezultate desigur asta cu multa munca

| BiBoy explică (pentru Lusiana_Rusu_1999):

Si cum se numeste aplicatia?

| Paraschiva_Plesca_1971 a răspuns:

Faci sport si tii dieta. Faci multe abdomene