| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani.Imi urasc corpul,sunt slab stramb si mic (1, 67) am si voce de copil de a 5a.Ce sport recomandati?

Răspuns Câştigător
| Eriii a răspuns:

Exagerezi sigur. scund si slab poate este dar stramb nu ai cum. sa fi slab nu e o problema cat timp nu esti subponderal. incearca sa joci baschet. am auzit ca ajuta la inaltime dar idk. eu am jucat cam 2 luni, si si eu sunt scunda, dar nu prea m-a ajutat :/ acum am facut si putin si cred ca trebuie sa faci mai mult ca sa aiba efecte. acest sport foloseste majoritatea muschilor deci cred ca ajuta si la chestia asta ca esti slab. si sa mananci multe lucruri cu proteine(carne, mazare, fasole, orez, etc) pentru ca si asta ajuta la muschi.

| luckz123 a răspuns (pentru Eriii):

Ce inaltime ai tu?

| Eriii a răspuns (pentru luckz123):

Uhm 1,40... am 13 ani btw :/

| luckz123 a răspuns (pentru Eriii):

Aa lmao, e bine, ai un insta cv btw?

| Eriii a răspuns (pentru luckz123):

Uhm, deci sunt noua, mi-am facut cont aici de cateva zile. cum pot sa iti dau mes in privat cu instaul?-._.

| Eriii a răspuns (pentru luckz123):

Suntem amandoi junior deci nu putem sa trimitem mes aici. o sa iti dau instaul alta data ca nu pot azi

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Volei, handbal, baschet sau inot!

| omaniparmeum a răspuns:

Ai abia 14 ani, esti in crestere. Nu-i cazu sa-ti faci probleme.