| dfwq23 a întrebat:

Am 14 ani. La 4 ani, am avut un accident, m-a lovit masina si am avut ceva probleme atunci. Acum nu am nicio trauma si ma simt ok si vreau sa devin fotbalist. O sa pot deveni fotbalist profesionist sau nu o sa pot fi din cauza trecutului?

5 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Asta depinde de tine, daca ai depasit momentul ai putea sa incercu...

| Andresso a răspuns:

Pai daca zici ca nu mai ai nimic... apuca-te de fotbal si pe urma vedem daca devii profesionist.

| GeorgianRaGe a răspuns:

Pai si ronaldo are probleme de inima (parca) si tot practica fotbal de performanta.

| florin926481f a răspuns (pentru GeorgianRaGe):

A avut probleme, acum nu mai are

| Ellie2emma a răspuns:

Depinde de ce probleme ai avut. Ar trebui sa discuți cu un doctor. Dacă nu e nimic grav și nu simți nicio durere eu cred ca ai putea sa joci, dar aici ai nevoie de părerea unui specialist. zic eu.