| SteroidEdy a întrebat:

Am 14 ani si joc baschet de la 5 ani, toata familia a fost implicata in baschet dar nimeni nu a ajuns ceva. Eu am sansa deoarece sunt cel mai inalt din familie si am cei mai multi ani de baschet. Merita sa imi dedic viata sportului asta in ROMANIA? sau sa imi continui viata cu facultate,slujba etc. PS: Acum sunt la un club bun si, din experientele cu fratele meu mai mare, mai toti antrenorii stiu cine sunt. Funda celui mai inspirat raspuns!

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Tu stii mai bine daca iti place ceea ce faci in prezent. Fie ca e in Romania sau in strainatate, participand la meciuri sunt sigur ca vei fi in castig oriunde ai sta. Nu stii de unde iti sare norocul cineva care sa te recomande mai departe! fi mai bun decat esti acum si nu renunta!

2 răspunsuri:
| Pinti_Leon_1996 a răspuns:

Daca e ceia ce iti doresti tu in viata sa faci merita si cu foarte multa munca poti sa ajungi cineva happy Succes

| Cosmin86 a răspuns:

Da, copil de 14 ani... abia si-a luat buletinul si comenteaza el despre "sala" si "opritul cresterii"...

Ma si miram cine poate sa abereze in halul asta.