| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si sunt foarte slab (48 kg la 1, 75 m), puteti sa-mi spuneti si mie cum sa ma mai ingras? dar problema este ca eu vreau sa pun muschi pe mine si nu grasime. Ce exercitii trebuie sa fac si ce alimentatie trebuie sa am pentru a realiza asa ceva? Dau fundita celui mai bun raspuns! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ecou a răspuns:

Cum a spus si DiidsS fa ceva sport ca dupa va veni pofta de mancare! incearca sa alergi iar dupa fa ceva tractiuni la bara flotari si abdomene si mananca 3 mese principale pe zi si intre ele mai baga 2 mai lejere!

1 răspuns:
| DinaraStakhovska a răspuns:

Pai trebuie sa ai o alimentatie echilibrata adica sa mananci si legume dar si carne. Trebuie sa faci sport.Adica dimineata pe la 8:00 sa alergi cateva ture prin parc apoi sa te duci acasa sa mananci.o sa ai mai multa pofta de mancare love struck...