| inftball a întrebat:

Am 15 ani,nu am fost antrenat de mic la fotbal dar mai visez să joc cât de cât la o echipă gen juniori, mai e posibil (am ceva timp și sunt convocat la toate meciurile școlii dar sunt a 9 și pe viitor pot spera la ceva?)

Răspuns Câştigător
| Lucii1499 a răspuns:

E foarte probabil, si eu tot la 15 ani m-am apucat de fotbal, si acum am 19, trebuie doar sa cauti bine

2 răspunsuri:
| claudiutuber a răspuns:

Dacă încerci poți realiza orice, totul e posibil, antrenează-te zilnic, repetă exercițiile și îți poți realiza visul.

| Lucii1499 a răspuns:

La 15 ani am m-am inscris si eu la fotbal, si inca mai merg si am 19 ani trebuie sa cauti cluburile disponibile