| TeckTonik997 a întrebat:

Am 17 ani 1.74 si 69kg. Fac sala de 2 luni in care am trecut de la 63kg la greutatea actuala, fara sa se observe nimic pe mine. Intrebarea mea este: cum fac sa cresc in masa dar sa fac si abdomenul vizibil in acelasi timp? Nu am burta si sub un strat de 0.5 cm de grasime se simte tare. Ce sa mananc? E adevarat ca ar trebui sa am 5-6 mese pe zi+gustari? Ce exercitii sa fac? Momentan lucrez abdomenul de 3 ori pe saptamana si fac 100 de abdomene la banca inclinata si in jur de 50-70 de ridicari de picioare.

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Intrebarea ta e foarte simpla : NU SE POATE.

Poti sa faci si 1000 de abdomene, nu au NICIO TREABA cu "abdomen vizibil".

Ideea e simpla :

- faci muschi, pierzi din abdomen ( nu mai e vizibil )

- faci abdomenul vizibil, PIERZI DIN MUSCHI

Hotaraste-te ce vrei