| andreidragon a întrebat:

Am 17 ani, locuiesc in bucuresti, (am practicat box, kickbox dar nu as vrea sa continui pe aceasta ramura) si stiu ca este tarziu vreau sa ma apuc de alt sport in care sa pot sa fac performanta. mi-ar place un sport de echipa. de ce sport m-as putea apuca la varsta mea si sa fac performanta?

Răspuns Câştigător
| aleexandraa a răspuns:

Handballwinking

2 răspunsuri:
| ProjectJackpot a răspuns:

Ce iti place tie si la ce te pricepi. Intereseaza-te pe net si alege tu singur, bineinteles ca poti vorbi si cu antrenori sau mai stiu eu ce. (relatii alea, alea)

| Kiky2 a răspuns:

Bachet sau football, volei big grin eu faca atletism si am 12 ani