| thefortgod a întrebat:

Am 17 ani si 1, 73-1,74. Ce greutate ar trebuie sa am?

4 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Daca vrei sa devii kung-fu panda, esti slab orice greutate ai avea big grin

| thefortgod explică (pentru Bizon95):

Serios nu ma ajuti! Nu comenta fara sesns

| laurentiutirei a răspuns:

Salut poti sa ai pana in 73-74 de kg fara sa intri in categori ade supra ponderal
greutatea ideala ar fi 69-70 depinde cum vrei sa arati daca vrei sa fi mai fibrat.
daca vrei sa fi masiv si mare sa zic asa du-te pana in 75-76
daca ai peste 74-75 cam asa esti in categoria de supra ponderal dar depinde >) uni sau si muschi alti doar kg din grasime depinde de stilul de viata.

| Alexandinho10 a răspuns:

75-80 kg cred