| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Am 2 întrebări:
1 CE credeți o sa prindă DINAMO BUCUREȘTI măcar un loc pentru meciul de baraj mentinere/retrogradare în LIGA 1?
2 Cine credeți ca o sa castige CAMPIONATUL LIGII1 în acest sezon 2020- 2021? Eu zic ca Universitatea Craiova nu mai are sanse și lupta se va da între FCSB si CFR CLUJ. Voi ce credeți?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

1.Este greu de spus, mai sunt multe meciuri. Este posibil sa prinda, dar nu va prinde daca joaca tot asa de prost ca in ultimul timp.
2.Eu cred ca o sa-l castige FCSB, cel putin sper aceasta, fiind fan Steaua si apoi FCSB de cca 69 de ani.

| cfrtobias a răspuns:

O sa castige FCSB ca o sa ajute arbitrii si fratii de clubwinking

| Invictusman a răspuns:

Cred ca va retrograda Dinamo, e păcat având în vedere ca, Rapid va promova ( cred ) eu sper ca, cfr va câștiga deoarece este singura echipa care are dreptul sa participe în preliminariile UCL.
Steaua presimt ca îl va vinde pe Tănase, fără lemn Tănase nu știu dacă va face ceva în cupele Europene.

Păcat de Dinamo ca o ajuns în acest hal, dacă va avea norocul de a rămâne în liga 1 mare mi mirarea sa aibă același noroc și la anul dacă nu se va face anumite schimbări dtpdv acolo.

Nu, Craiova nu are șanse, doar Cfr și Fcsb.
Am menționat ca e păcat de Dinamo ca va retrograda și probabil Rapid va promova ca as fi vrut sa revăd bine cunoscutul Derby
Dinamo-rapid.

| rapandula a răspuns (pentru Invictusman):

Lasa ca adevarat derby o sa vedem din toamna, Universitatea Craiova Clona vs Universitarea Craiova 1948 laughing laughing

| Invictusman a răspuns (pentru rapandula):

Mititelu vs PSD
Ce paradox sa vezi echipe cu același nume im aceeași liga, de regula cea de a doua echipa cu același nume era echipa satelit și nu putea promova într o liga superioara, acum lucrurile stau altfel.
,, Echipele PRAZULUI ".

| rapandula a răspuns:

1. Dinamuia merita liga a 2-a. Prea a tinut statul comunist cu ei.
2. Nici nu vreau sa ma gandesc ca CFR Cluj nu va lua titlul pentru a 4-a oara consecutiv.

| Tudoricaaa a răspuns:

Nu stiu, depinde de ea, eu sincer îmi doresc sa fie așa. FCSB Alex clujul s-a făcut mult mai slab in ultimul timp, nu stiu de ce opinia mea este asta, dar asta este opinia mea.