| nesdfs a întrebat:

Am 26 de ani si as vrea sa ma apuc de fotbal din liga 4 sau 3. Ma poate ajuta cineva? Rog seriozitate

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la acele cluburi care joaca in liga a treia sau a patra si vezi daca te primesc. Cu ce sa te ajutam noi?

| nesdfs explică (pentru darrio2007):

Ma puteti ajuta cu niste cunoștințe daca le aveti prin fotbal.

| darrio2007 a răspuns (pentru nesdfs):

Nu cunosc in Constanta. Mergi si cauta. Nu astepta sa te caute ei.

| johnnny123 a răspuns:

Sa te ajute cu ce mai exact? Poate doar sa dea timpul inapoi cu vreo 15 ani, pentru ca nimeni nu se apuca de fotbal la 26 de ani.

| nesdfs explică (pentru johnnny123):

Eu am mai jucat 7 ani. Am vazut ca in liga 3 sau 4 sunt jucatori de 34, 35 ani eu dc nu as putea acum serios?

| johnnny123 a răspuns (pentru nesdfs):

"eu dc nu as putea acum serios?"

Habar n-am de ce nu ai putea. Dar stiu ca daca puteai, jucai.

| nesdfs explică (pentru johnnny123):

As putea oricand dar nu stiu cum sa fac pasul de a vb cu cineva din liga 3 sau 4 sa dau o probă

| johnnny123 a răspuns (pentru nesdfs):

Ai putea oricand, doar ca nu poti sa faci nici macar primul pas, acela de a gasi cu cine sa vorbesti.

Este ca si cum as spune eu "as putea oricand sa devin membru al trupei Rolling Stones, doar ca nu stiu cum sa-i conving pe Mick Jagger si pe Keith Richards sa ma accepte in formatie"

| nesdfs explică (pentru johnnny123):

Clar dezamăgitor acest raspuns

| johnnny123 a răspuns (pentru nesdfs):

Nu inteleg exact ce raspunsuri asteptai...

Numere de telefon ale antrenorilor de la echipe din Liga a 3-a? Adresele de email? Daca chiar iti doresti sa faci asta, ar fi trebuit sa le gasesti singur.

Sau poate te asteptai sa-ti intermedieze cineva de pe TPU o proba la o echipa de fotbal si sa-ti spuna "Vineri la ora 12.30 prezinta-te pentru proba la stadionul din Tandarei"?

| Lukasssz a răspuns:

Din ce oras esti?

| nesdfs explică (pentru Lukasssz):

Constanța

| Lukasssz a răspuns (pentru nesdfs):

Https://www.facebook.com/F.CPortulConstanta/ (echipa liga a 4 a ) intri tu frumos acolo "pot discuta cu cineva " si ii spui.

| AnastasiaK a răspuns:

Cu această ocazie vreau și eu să spun că am 24 de ani și aș vrea să mă apuc de gimnastică artistică în lotul național. Rog seriozitate și eu!