| Porcar a întrebat:

Am 34 cm in brat incordat si 32 relaxat la rece amandoua.Este bine pentru varsta de 15 ani? Am 1.87 si 72 kg

Răspuns Câştigător
| danaieladaniela a răspuns:

Este bine dar cred ca esti cam dezvoltat la varsta asta

13 răspunsuri:
| Ghitaghitalau a răspuns:

Eu am tot 15 ani, 35 in brat, 1.75 si 75kg. Esti destul de dezvoltat.
De asemenea o am de 12cm. Tu de cat o ai?(intrebare din curiozitate)

| darrio2007 a răspuns:

Mana stanga sau mana dreapta?

| Porcar explică (pentru Ghitaghitalau):

De 17 cm sincer fara sa pun de la mine

| Porcar explică (pentru Ghitaghitalau):

De 17 cm sincer fara sa pun de la mine si procentaj grasime cat ai aproximativ? eu 17%cam asa

| Porcar explică (pentru darrio2007):

Stanga

| Porcar explică (pentru danaieladaniela):

Da am 15 ani si 8 luni

| Ghitaghitalau a răspuns (pentru Porcar):

Si eu am 20%

| cristiww a răspuns:

La ce te ajuta asta? Cand o sa ajungi la 40 mai vorbim

| Porcar explică (pentru cristiww):

Tu cat ai de curiozitate asa dar sincer nu sa mai pun 10 cm de la tine si zi si ce varsta ai

| cristiww a răspuns (pentru Porcar):

Sunt trecut de 35 de ani si ma antrenez de 19ani....deci nu isi are rostul intrebarea ta (pentru ca nu te ajuta cu nimic). Am avut si 47.5cm in brat, acum am mai putin dar si 15kg in minus

| Porcar explică (pentru cristiww):

Felicitari dar nu ne putem compara sa mi zici ca de la 40 cm in sus la varsta mea de 15?

| cristiww a răspuns (pentru Porcar):

Nu la asta m-am referit, ca nu e bun cat ai acum, e bun, dar si mai bun ar fi sa ajungi pe viitor la 40 (nu-i o cifra fixa) ca sa se vada cat de cat ca tragi la sala (sa iesi putin in evidenta), la asta m-am referit. Cu 34, 36, 37 nu prea iesi in evidenta indiferent de varsta mai ales la peste 1.75m inaltime.

| Porcar explică (pentru cristiww):

Da stiu ca trebuie sa ai cam peste 40 plus ca sa se vada frumos dar ca veni vorba de inaltime la 1.90 poti avea brate de 44-45 cm fara steroizi sau chestii?