| Andrəi a întrebat:

Am aflat ca,căpitanul nostru de la echipa de fotbal vrea sa plece,eu fiind cel mai mare în defensiva și nu vreau sa ma laud,cel mai bun fundaș central ii voi înlocui absenta,acesta e un tanc,are forța, da bine cu capul,intra la toți atacanții dar are psihicul slab, dacă îl înjuri te rupe la picioare, dar se vede, în ultimele 3-4 meciuri a luat 2 roșii și am pierdut meciul el fiind tras la răspundere. Fiecare avea un om și un fundaș lateral avea 2, aceștia au înaintat și au marcat, căpitanul s-a enervat, înjurat și a luat rosu. Cum as putea sa îl conving sa nu plece de la echipa și sa aibă un psihic ok?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta e treaba antrenorului nu a ta. Dacă antrenorul nu își bate capul înseamnă că nu e nevoie de el.

| Andr?i explică (pentru suntserios):

Antrenorul îl schimba mereu când începe sa injure

| Plato a răspuns:

Aia nu e atitudine de capitan! Trebuie sa fii incompetent sa-i dai aluia banderola.
Psihicul mai greu i-l schimbi, daca asa e el.