| Loolsae a întrebat:

Am aproape 16ani si sunt fata, Bucuresti.
Vreau sa ma apuc de kickboxing. Stiti unde in Buc?
Ati practicat vreodata? E necesar sa ti se sparga nasul?straight face
Cat costa?
Ms

3 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Nu are rost sa te apuci, nu sunt cluburi de kickbox in Romania in care da faci performanta si nu prea sunt competitii pentru fete, decat poate in japonia.
Nu e necesar sa ti se sparga nasul, dar pana la urma o sa ti-l spargi si n-o sa mai fi asa frumoasawinking

| Reek54 a răspuns:

Da, am practicat.
Nu, nu este necesar sa ti se sparga nasul.
Costa in jur de 100 lei/lunar.
In Bucuresti nu prea ai unde, sunt cateva cluburi, dar minore, care se desfasoara in incinta unor scoli.
Deci nu se merita (sa cauti un club).

| green_3524 a răspuns:

Eu zic sa nu te apuci!