| Ak40 a întrebat:

Am auzit ca daca alergi in apa pana la genunchi iti create rezistenta si scazi si mai repede din grasimi este adevarat?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este adevarat. Pe vremuri era un antrenor foarte cunoscut si foarte apreciat: Titi Teasca. Cand era el antrenor asa se faceau antrenamentele in apa si pe nisip. Atunci Universitatea Craiova era cea mai buna si apreciata echipa. De altfel si militarii din ziua de astazi fac la fel antrenamente: http://bit.ly/31lMxGM
Doar anumite persoane care nu citesc nimic pot spune ca nu-i adevarat. Apa se opune mai mult ca aerul si forteaza organismul sa dep[una efort mai mare si sa se intareasca. E logic dar romanii stau rau cu logica (Nu toti! Multi.).

| RAY a răspuns:

De unde auziti asemenea tampeni pe bune

| Ak40 explică (pentru RAY):

De la un prieten si eu stiu cs nu te ajuta cu nimic, dar el a zis ca te ajuta foarte mult si de asta am decis sa intreb

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ak40):

Prietenul tau are vreun pic de experienta? E antrenor specializat, sportiv de performanta sau medic? Sau e doar un copil care isi da si el cu parerea?

| Ak40 explică (pentru Cosmin86):

Copil, dar am zis sa intreb poate e adevarat

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ak40):

Nu te mai lua dupa sfaturile copiilor.