| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca daca nu te mai masturbezi, timp de o saptamana iti tot creste nivelul de testosteron cu 40%, dupa care in a opta zi iti scade brusc.
M-am gandit ca pentru depunere de masa musculara, ca sa am un boost la exercitii sa fac in felul urmator:o saptamana ma masturbez, o saptamana nu.
Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| George192 a răspuns:

Faza e ca chestia asta e asa si asa adica difere de la barbat la barbat poate sa se intample poate sa nu se intample poti sa faci masa musculara si fara si fara acest truc cu masturbarea daca nu te masturbezi pe o perioada minima de 2 saptamani o sa te simti mai energizat si o sa ai mai mut chef de tras de fiare sper ca ti-am fost de ajutor daca incerci trucul acela iti recoman sa iti cumperi vreo 2 tuburi de rexona ( hai da si tu funda nu fi jegos )

| Cosmin86 a răspuns (pentru George192):

Esti femeie de vrei funda?

| aXy99 a răspuns (pentru Cosmin86):

Toti idiotii care dau raspunsuri eronate care dezinformeaza primesc funda...

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Unde ai auzit CRETINITATEA asta? Da sursa articolului.

| aXy99 a răspuns:

Mai bine iti tai penisul sa fii sigur ca nu mai esti tentat s-o faci.