| TTiberiu a întrebat:

Am auzit că în 2017 nu îți mai trebuie​ permis de pescuit pe râuri? E adevărat, am auzit la TV.
Sunt începător in ale pescuitului pe ape mari, cine imi poate da niste amănunte despre Raul Suceava ar fi perfect( ce pești sunt ce capturi ați prins niste locuri daca de poate, la ce metoda merge mai BN feder sau match, cu ce momeala sa dau etc)
Cine mă lămurește, primește fundă și vot.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aia sa n-o crezi! Nu va exista asa ceva nicicand. Doar in lacurile si baltile personale ai voie fara permis dar cu permisiunea proprietarului.

| BJK1903 a răspuns:

Daca cei de la TV au spus ca nu iti mai trebuie permis pe rau, inseamna ca nu mai trebuie. Crezi ca aia de la stiri mint? big grin

| TTiberiu explică (pentru BJK1903):

A mersi dar niste informați despre Suceava îmi poți da?

| TTiberiu explică (pentru BJK1903):

Niste informații despre Suceava îmi poți da?

| TTiberiu explică:

Îmi puteți da niste informații despre Raul Suceava?

| TTiberiu explică:

Informații despre Raul Suceava îmi puteți da?