| anonim_4396 a întrebat:

Am câștigat 449 de Ron la pariuri (fotbal) e normal sa îmi ia 4 lei? Că mi-o dat 445? Ofer funda

Răspuns Câştigător
| Felissa13Eden a răspuns:

Da, e normal.Se opreste impozit.

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

E impozitul, 4 lei sunt o nimic toata din 449 lei, uneori lasam spaga si la caserie cand castigam bine

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Ok daca o să câștig o sumă mai mare o să las și eu laughing mersi Man

| Celcestietot a răspuns:

Probabil ca este, eu stiam ca daca ai castigul pana in 600 de lei, nu trebuie sa iti ia nimic, dar vad ca baietii stiu altceva.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Îmi luau fraierii și la sume mai mici câștigate care 2 lei happy
Sper sa fac cumva sa le bag cu un bilet în faliment laughing da e greu și trebuie să și mult noroc sa prinzi un astfel de bilet

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate ca depinde si de casa la care pariezi, cine stie. Bafta la falimentat casele laughing, norocul sa fie pe tine, ca vei avea nevoiewinking cool.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Oricum mie nimic nu îmi aduce fericire ști de ce sad

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, te inteleg, sper sa ramana soarele permanent si pe strada ta happy!

| aditimus a răspuns:

E vorba de stat, si-a tras si el o suma.