| CristianoRonaldo1717 a întrebat:

Am castigat un bilet la pariuri sportive pentru prima oarălaughing) si nu stiu ce trebuie să fac ca sa scot banii. Imi poate explica si mie cineva ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| vali2323 a răspuns:

Te duci cu biletul si buletinul (trebuie sa fi major) la o unitatea unde ai pus biletul(nu cred ca trebuie neaparat sa fie la aceeasi unitate) si ii scoti! simplu happy

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Mergi cu biletul si cu buletinul la agentia la care l-ai jucat. Daca nu ai 18 ani, roaga un prieten major sa faca asta.