| Savemefromthedark a întrebat:

Am coapsele groase, sunt lata in solduri si am fundul bombat. AS vrea sa am picioarele subtiri ca acestea http://rebloggy.com/post/skinny-thin-legs-thinspo/407144 49135 si sa am soldurile drepte si fundul plat. Spuneti-mi ce exercitii sa fac? Nu sunt grasa, deci nu grasimea ar fi problema ci faptul ca am forme si nu-mi plac pentru ca multa lume se uita atent la ele si ma simt incomod. Scuze categoria.

12 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Primul lucru la care m-am gândit când m-am uitat la poza a fost: Ce dracu e cu cracanata aia?

Sarit coarda, alergat, genoflectiuni. Baftă.

| grab a răspuns:

La ce te-ar ajuta mai mult sa fii asa slabanoaga?

| LaughingKarima a răspuns:

Stai asa cum esti.Mai bine cu forme decat fara.

| AnneBre a răspuns:

De ce ai vrea sa arati asa? Crede-ma, mai bine cu forme decat fara

| madyddd a răspuns:

Ce?
Eu sunt slaba slaba slaba si nu stiu cum sa ma ingras iar tu vrei sa arati ca tipa din imagine?
ramai asa cum esti, aia e prea preaaa betisor de inghetata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai chill si cu picioarele alea se va uita si mai multa lume laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa alergi mult minim 2h pe zi si incearca sa faci flotari, abdomene, geno-flexiuni si exercitii din astea

| Hitback a răspuns:

Cu picioarele la aia din poza nici sa le folosesc pe post de crosa de golf nu merge. Cred ca s-ar rupe prea usor. Daca o sa ajungi cum arata aia crede-ma ca o sa iti para rau. Baietii se uita dupa fete bine proportionate cu forme dar nu grase.

| TanteMarianne a răspuns:

Adica vrei sa zici ca de la solduri la coapse pana la gambe esti butuc?
aia e nu cred ca-i exercitiu. scuze

Răspuns utilizator avertizat
| immaBeast a răspuns:

Wow, ştiu că fetele sunt obsedate să slăbească, dar nici chiar aşa.
Eu zic să nu te schimbi pentru că " se uită lumea la tine ".
Simte-te bine în pielea ta, simte-te bine aşa cum eşti, asta este doar în capul tău, în realitate nu-i aşa, nu îţi stă rău. Dacă prin " lume ", te referi doar la băieţi / bărbaţi, înseamnă că arăţi prea bine, de aia se uită.
Dacă prin " lume " te referi şi la fete / femei, înseamnă că te invidiază, ar vrea şi acele persoane ( fete, femei ) să arate ca tine.
Se uită pentru că te invidiază, arăţi super ok, de aia se uită.
Bineînţeles, acum fiecare cu părerile lui, gusturile nu se discută, dar din ce ai scris tu, îmi imaginez că ai un corp superb.
P.S : Nu cred că vrei să-ţi doreşti să ajungi ca în poza aia, să ai " 2 beţe " în loc de picioare. ( părerea mea, cum am scris şi mai sus, nu mă judeca, tu decizi ce faci cu corpul tău ).

| Hng123 a răspuns:

Serios...ai forme si vrei sa scapi de ele.in ce lume traim.eu ma chinui sa ma mai ingras si nu-mi iese.