| asuspc15 a întrebat:

Am comandat o bicicleta dhs impulse elan 2869 cu 1, 100 RON din Ploiesti si pe pagina scria ca Taxe de livrare 50 ron. Si bicicleta trebuie sa ajunga in simleu, jud salaj si m-ar interesa ca tot 50 ron ar fi transportul pentru ca vine prin fan courier.

1 răspuns:
| vladut_2434 a răspuns:

.......nu inteleg ce vrei sa spui mai citeste odata ce ai scris Si bicicleta trebuie sa ajunga in simleu, jud salaj si m-ar interesa ca tot 50 ron ar fi transportul pentru ca vine prin fan courier. dupa ce editezi incerc sa te ajut