| mihaicanangiu a întrebat:

Am dat joi comanda la 4 bilete pentru meciul steaua ajax pe situl oficial astazi fiind miercuri nu mi au venit bilete am primit email k comanda dar nu au venit biletele stie cineva dupa cat timp vin biletele?

Răspuns Câştigător
| kiv1990 a răspuns:

De obicei vine in 2-4 zile, insa se intimpla sa si nu vina, pe viitor sa mergi mai bine sa le cumperi singur. Eu am locuit 2 ani in SUA si m-am deprins cu comenzile online, insa cind am revenit am inteles ca aici nu e SUA

7 răspunsuri:
| William a răspuns:

Sa nu te miri daca vei primi biletele a doua zi dupa meci.

| AgathaRo a răspuns:

4-5 zile dureaza prin curierat.

| 17yearsfotbalplayer a răspuns:

Mai asteapta cateva zile si daca nu vine vezi daca ai confirmat comanda (pe email).
Funda?

| mihaicanangiu explică (pentru 17yearsfotbalplayer):

Am confirmat scrie acum in curs de expediere

| mihaicanangiu explică (pentru 17yearsfotbalplayer):

Am confirmat scrie acum in curs de trimitere

| 17yearsfotbalplayer a răspuns (pentru mihaicanangiu):

Atunci asteapta sa iti vina curierul happy
Forta Steaua! :X
Funda?

| mihaicanangiu explică:

Am sunat la sit si au spus ca maine se tiparesc bilete in 2 4 zile ajung happy