| FreeStyle9 a întrebat:

Am DIGI HD (cu decodor HD), cum / cu ce pot inregistra meciurile din premier league, primera division, iar mai apoi sa le urc pe youtube gen : http://www.youtube.com/watch?v=S1HQRro2lrI

1 răspuns:
| KokoFredyRadulescu a răspuns:

Daca ai un decodor humax negru, nu cred ca optiunea de inregistrare este valabila, dar daca nu inregistrarile se fac de obicei pe stickuri usb conectate in decodor(vezi manualul de utilizare) sau daca nu, si televizorul in sine are optiune de inregistrare (vezi manualul de utilizare al televizorului daca poti sau nu)