| Sebastian222 a întrebat:

Am facut egal in deplasare la nusfalau, se joaca tur retur, si acum cred ca avem un avantaj mare pentru a ajunge in faza zonala.Ar fii pacat sa nu castigam daca am ajuns pana aici. Nu e un adversar puternic. Ce sa le spun jucatorilor mei sa le motivez? funda pentru cel mai motivant raspuns

1 răspuns:
| GabiMihai08 a răspuns:

Cativa pasi mici fac un pas mare. Castigati acum si mergeti mai departe, asta e drumul vostru catre o cariera de succes. Totul depinde de voi. Daca ce faceti voi acum e pasiunea voastra, atunci luptati pentru ce va doriti! Luptati ca sa obtineti totul, sau luptati ca sa nu obtineti nimic, si atunci va veti impiedica mintea doar de gresilile voastre.