| ovidiu97 a întrebat:

Am facut skandenberg cu niste prietenii si acum ma doare umarul...ce as putea face sa nu ma mai doara

Răspuns Câştigător
| hummer24 a răspuns:

Sa lasi timpul sa treaca in 2 saptamani nu o sa mai ai nimic

6 răspunsuri:
| Kenichi a răspuns:

Pe viitor fa decat laba lasa skandenbergul pentru altii

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Înfige-ţi o furculiţă în el, cu care în prealabil ai scobit în câcat.

| Furnicutza a răspuns:

Nu stiu daca ai facut skander azi si ceea ce simti tu e o intindere de muschi sau s-au inflamat tendoanele ori e pur si simplu febra musculara.Bea niste lapte care e bun pentru febra musculara, pune-ti compresa cu apa rece si unge-te cu ceva unguent antiinflamator. daca nu simti o ameliorare in 2 3 zile, ar fi bine sa mergi la medic sa iti faca o radiografie.

| TurcoaicaTa a răspuns:

Stai intins in pat si mai lasa calculatoru daca te doare asa tare. Hai noapte buna!

| BodyFleci a răspuns:

S-o freci. Bafta!