| 123456ano a întrebat:

Am fost la sala de fitness si am luat cu un coleg "max engine" un praf pe care l-am pus in apa pentru a se obtine un energizant. Este sanatos acest praf si se merita sa il cumpar in continuare? pretul este destul de mic 2 lei -1 plic

Răspuns Câştigător
| Teardrop a răspuns:

Sănătos e ultimul adjectiv care descrie orice tip de praf/pastilă/orice altceva dizolvant. Mai bine mănâncă ciocolată.

| 123456ano explică (pentru Teardrop):

Ai dreptate, dar ce as putea face? Sa ma duc la sala si sa bag dupa fiecare serie cate un cubulet de ciocolata sau doua?

| Teardrop a răspuns (pentru 123456ano):

Câți ani ai?

| 123456ano explică (pentru Teardrop):

16 fac 17 in toamna

| Cosmin86 a răspuns (pentru Teardrop):

Serios, ciocolata mai bine decat suplimente? straight face

| SiLaS a răspuns (pentru Teardrop):

Sa manance ciocolata in loc de suplimente, sper ca glumesti...

| Teardrop a răspuns (pentru SiLaS):

Pentru energie, da, să mănânce ciocolată. Toţi sportivii mănâncă ciocolată.
Energizantele mi se par cele mai mari tâmpenii.

11 răspunsuri:
| AnnaAndreea a răspuns:

Un energizant..hmm eu zic că m.ai bine aţi pune amândoi bani să cumpăraţi proteine.E adevărat e mai scump, dar merită.

| 123456ano explică (pentru AnnaAndreea):

Nu vreau sa ajung sa bag pastile sau alte ***-uri, astea le iau pentru ca e cea mai comoda metoda pentru a imi mari antrenamentul cu 30-60 minute

| Cosmin86 a răspuns (pentru AnnaAndreea):

"mai" de la "mai bine" se scrie legat.

Esti analfabeta?

| Cosmin86 a răspuns (pentru 123456ano):

Antrenamentul dureaza maxim 60 de minute.

Cum sa-l maresti "cu" 60 de minute? Cat naiba stai la sala?

| AnnaAndreea a răspuns:

Hmm Cosmin