| laur432 a întrebat:

Am fost vara trecută la Chiajna sa dau proba și n-am trecuto și eu as vrea sa mai incerc la alte echipe care fac performanță adică liga 1, 2 dar nu știu ce să fac sa mai incerc sau nu voi ce îmi recomandați
Contează foarte mult ce ziceți va rog ajutațimă

Răspuns Câştigător
| Kanajambe69 a răspuns:

Pai mergi cu curaj la echipe si spune-le ca vrei sa dai proba. Sigura se va gasi una care sa le placa de tine.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Parerea noastra nu are absolut nici o importanta sau relevanta, avand in vedere ca nu stim calitatile tale tehnice si fizice.
In orice caz poti sa mai incerci la echipe din esaloanele inferioare, respectiv ligile 3 sau 2 si, daca vei juca bine, o sa te caute si cei din liga 1.