| Larisa16 a întrebat:

Am gasit niste exercitii pentru coapse care se fac o data pe zi si dureaza zece min si acolo spune ca rezultatul se vede in mai putin de zece zile. oare daca il fac de mai multe ori pe zi rezultatele se vor vedea mai repede sau nu?

3 răspunsuri:
| ravendem a răspuns:

Nu o sa se vada nici intro luna happy te "sculptezi" cum vrei in bucatarie!

| Angel16ms a răspuns:

Daca faci eercitiile de mai multe ori pe zi nu se vor vedea mai repede rezulatele...doar te vei extenua si vei face o febra musculara de nu o sa mai poti continua a 2-a zi! Eu zic sa faci doar o data pe zi si rezultatele vor nu vor intarzia sa apara laughing

| Cosmin86 a răspuns:

Un antrenament trebuie sa dureze 1 ora...

antrenamente de 10 minute = antrenamente DE 2 BANI, ce naiba.