| iuliii1997 a întrebat:

Am gasit un supliment alimentar pe eMag dar nu stiu cum se administreaza.
Vreau sa imi spuna cineva cat trebuie sa iau in zele cu antrenament si cat trebuie sa iau in zilele de pauza.
DAU FUNDA!
Acesta este produsul :
http://m.emag.ro/......D8Y9SMBBM/

Răspuns Câştigător
| MrBinGO a răspuns:

Da!
Creatina se ia dimineata, ea isi face efectul pe parcursul zilei.Niciodata instant.
3g creatina sunt recomandate.

3 răspunsuri:
| MrBinGO a răspuns:

4 capsule/zi.
Aceasta creatina nu este una de calitate.
Eu recomand creatina monohidrat de la myprotein.
Dar daca deja ai cumpărat consuma 4 capsule/zi.

| iuliii1997 explică (pentru MrBinGO):

Deja am comandat-o...
Dar pe ea scrie 4 capsule inainte de sala si 3 capsule dupa sala...
Sigur trebuiesc 4 pe zi?

| MrBinGO a răspuns:

Si nu ai văzut ce aberatii scrie in descrierea produsului respectiv?
28 capsule in perioada de încărcare când un recipient are 120 capsule.
Data viitoare uite-te mai atent in descrierea produsului.(ceva ce are 120 capsule si 102, respectiv 130 se iau in perioada de incarcare'care nu isi are rostul' este o prostie.
Succes in continuare!