| Anomim2025 a întrebat:

Am început un antrenament full-body pentru definire, însă rezultatele vizibile la corp s-au văzut abia după 5 luni (de la 85 am ajung la 74 de kg). Este normal sau depinde de organismul fiecărei persoane?

2 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Nu exista antrenamente de definire. Definirea se face in bucătărie. Antrenamentul e acelasi. Poate doar modificat după noile "resurse" ale organismului.

| marius9hdd a răspuns:

Ofer planuri de antrenament, sfaturi privind alimentatia persoanelor care vor sa slabeasca, sa puna masa musculara, sa creasca in forta sau rezistenta. Chiar si pregatiri pentru cei care vor sa treaca probe sportive la anumite admiteri. Totul este gratuit, daca esti interesat, ma poti contacta pe e-mail : hyphy.fitness23@gmail.com sau pe whatsapp : 0757537839.