| Editzelu a întrebat:

Am inteles ca un portar trebuie sa fie destul de inalt.Cam cat ar fi inaltimea medie si cam ce inaltime are cel mai mic portar si ce inaltime are cel mai mare portar?

Răspuns Câştigător
| mucicubranza a răspuns:

Dacă sari destul de tare nu contează înălțimea, important este sa poți apăra pana in cel mai înalt punct al Porțiiwinking

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Majoritatea firmelor de paza si protectie nu cred ca au cerinte in ceea ce priveste inaltimea atata timp cat nu esti minion/pitic. Am vazut paznici/portari si de 1.50...

| Editzelu explică (pentru CuriousStuff):

Portar de football nu de paza!

| CuriousStuff a răspuns (pentru Editzelu):

laughing M-ai prins aici. Am ras... Bine de tot. Scuze de raspuns.