| Oapi1000 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul cuiva care este familiarizat cu bicicletele.
Vreau să-mi achiziționez o bicicletă potrivită pentru teren accidentat, un MTB care să fie flexibilă, cu frâne bune de preferat pe un disc, și bună pe viraje, iar dacă se poate să fie rapidă, agilă pe curbele de pe asfalt, cu o ciclistică bună și ușoară.
Bugetul îi de pânăn 2000 lei, mulțumesc

Răspuns Câştigător
| danbnz a răspuns:

Decathlon, 1800 lei:
https://www.decathlon.ro/bicicleta-mtb-st-520-gri-id_8378294.html

2 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

Cu banii astia incearca la dhs. La decatlon majoritatea mtb decente sar de 2500

| Patronu1 a răspuns:

Dacă nu o vrei de noua, găsești pe olx și cu 300 de lei. În banii tai cred ca poți sa iei și una electrica de acolo atâta vreme cât are acumulatori buni. Bafta!