| csmin a întrebat:

Am nevoie de un sfat...mi-am procurattot ce trebuie pentri ami face o "sala" acasa mam informat dar as avea nevoie de un program

Vreau sa lucrez mai mult pieptul si bratele ms anticipat

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Piept si brate = grupele COCALARILOR.

Ca sa arati bine, lucrezi totul LA FEL.

Arnold spunea ca e de neconceput sa adauge 1 cm la biceps fara sa adauge 1 cm la gambe, picioare, etc.

Daca vrei sa arati penibil, e treaba ta.

| SiLaS a răspuns (pentru Cosmin86):

Tipic cocalarilor, analfabeti care vor sa arate ca Johnny Bravo

| SiLaS a răspuns:

O carte sa citesti si tu nu ti-ai procurat? Si de ce sa iti lucrezi mai mult pieptul si bratele? Vrei sa arati deformat?