| Talaba_Giorgio_2001 a întrebat:

Am nevoie urgent de un nume pentru un profil de Instagram despre football!? cine m-a ajuta?

Răspuns Câştigător
| Anapanda a răspuns:

Poti pune numele antrenoruluo, jucatorului tau preferat de fotbal sau a ehipei, sau depinde daca vrei sa pui postari despre fotbal poate fi ceva gen " Totul despre fotbal", " Lumea fotbalului" sau poti sa il scrii in engleza poate vei avea mai multi urmaritori,

| Talaba_Giorgio_2001 explică (pentru Anapanda):

In engleză as vrea sa fie dar ceva pe care eu voi posta video cu football, dar un nume frumos pe care sa am și abonati

2 răspunsuri:
| Anapanda a răspuns:

The miracle of football sau the world of football, news about football (noutati despre fotbal)