| AnonimAnonim4321 a întrebat:

Am o bicicleta specialized pitch model 2015 in stare buna dar marea problema cablurile care ating cadrul si ii iau vopseaua.
Am incercat cu niste șoricei sa strang cablurile dar degeaba cand virez se freaca de cadru
Ce imi puteti recomanda?
M-am gandit la niste stikere

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Foloseşte protecţiile astea:
https://www.bikehouse.ro/protectie-cadru-camasi-cabluri
Astea sunt despicate şi nu trebuie să desfaci cablurile ca să le montezi.

| AnonimAnonim4321 explică (pentru CiprianBombardierul69):

Pai am luat-o din UK ACUM 1 LUNĂ SI am trimis-o j Romania eu numergând pe ea in UK fiind in Romania si am luat-o pentru mine sa zic asa÷) am dat pe ea 150£